Kampanyalar

Bu Yaz Kariyerini Yaz!

Bu Yaz Kariyerini Yaz! Bir İnsan Gelişim Akademisi’nden Bir Eğitim Alana +1 Eğitim Bedava! Kariyeriniz için değerlendirebileceğiniz bu büyük fırsatı kaçırmayın.


Kampanyaya başvuran kursiyer adayı dilerse liste fiyatı üzerinden nakit ödeyeceği herhangi bir ürün için ikinci ürünü bedelsiz alır. Kursiyer adayımız bu kapsamda alınan ikinci ürünü dilerse kendisi kullanır, dilerse başka bir kişiye (arkadaşına, sevgilisine, iş arkadaşına) hediye edebilir. Ücretlendirme yüksek olan ürün üzerinden yapılır.


Hayalini kurduğunuz iyi bir kariyere Bir İnsan Gelişim Akademisi’nde alanında tecrübeli ve uzman olan, sektörün içinden gelmiş eğitmenlerimiz bünyesinde eğitim alarak kariyerinizde büyük adımlar atabilirsiniz.Mayıs 8, 2017 - Pazartesi günü yayımlandı.

İş Hukuku, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, Geleceğin İK Uygulamaları, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Planlama ve Zaman Yönetim, Etkili Sunum Becerileri, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Eğiticinin Eğitimi, Çatışma Yönetimi, Etkili Karar Alma, Motivasyon, Stres Yönetimi, Beden Dili ve Diksiyon, Yazışma Teknikleri, Sosyal Medya , Örgütsel İletişim
Bursa şubesi
Haftasonu
eskişehir şubenizdeki eğitimler hakkında da bilgi almak isterim teşekkürler şimdidenBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2018 Bir İnsan Gelişim Akademisi