ok
sık sorulan sorular;
Sosyal Medya

Sosyal Medya

Günümüzde teknoloji ve iletişim araçlarının hızla gelişimi ile birlikte; işletmelerin iletişim, halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerinde sektörde güçlü bir biçimde yer alabilmeleri için Sosyal Medya’yı etkili bir şekilde kullanmaları zorunlu hale gelmektedir. Böylelikle, Sosyal Medya konusunda bilgili ve yetişmiş iş gücüne ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Bu program;  sosyal medyanın öneminden yönetilmesi süreçlerine, doğru strateji belirlemeden başarılı sosyal medya uygulamalarına kadar tüm konuları içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Pazarlama departmanlarında çalışan uzman, orta ve üst düzey yöneticiler

- Sosyal Medya uzmanı olmak isteyen tüm öğrenci ve yeni mezunlar

- Sosyal Medya alanına ilgi duyan ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen uzman, orta ve üst düzey yöneticiler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; sosyal medya platformları, sosyal medya yönetimi, strateji belirlenmesi, takibi, durum ve rekabet analizlerinin yapılmasına yönelik becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Sosyal Medya eğitimi ile;  sosyal medya süreçlerini uygulamalı olarak dünyadan ve ülkemizden başarılı örnekler ile öğrenecek, kişisel bilgi ve becerilerinizi artırarak kariyerinize katkı sağlayabileceksiniz.Fırsatı siz de kaçırmayın!

İş Hukuku, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, Geleceğin İK Uygulamaları, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Planlama ve Zaman Yönetim, Etkili Sunum Becerileri, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Eğiticinin Eğitimi, Çatışma Yönetimi, Etkili Karar Alma, Motivasyon, Stres Yönetimi, Beden Dili ve Diksiyon, Yazışma Teknikleri, Sosyal Medya , Örgütsel İletişim
Bursa şubesi
Haftasonu
eskişehir şubenizdeki eğitimler hakkında da bilgi almak isterim teşekkürler şimdidenBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2018 Bir İnsan Gelişim Akademisi