ok
sık sorulan sorular;
Stratejik Planlama

Stratejik Planlama

Stratejik Planlama, işletmenin faaliyet alanı doğrultusunda örgüt yapısını, amaçlarını ve etkileşimlerini daha iyi anlayabilmek ve daha başarılı bir yönetim uygulaması gerçekleştirmek adına önemli bir eğitimdir.


Kimler Katılmalı?

- Yönetici Adayları

- Orta ve Üst Düzey Yöneticiler

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenler


Programın Amacı

Bir işletmede Stratejik Planlama uygulamaları ne kadar gelişmişse, örgütsel gelişim o kadar hızlanır ve istikrar devamlılık kazanır. Programın amacı, doğru yer ve doğru zamanda doğru uygulamaları yapabilmek adına katılımcılara Stratejik Planlama becerilerini kazandırmaktır.


Kariyerinize Katkısı

Stratejik Planlama eğitimi ile planlama süreçlerini daha etkin bir şekilde organize edebilecek ve doğru iş modelini kullanmaya yönelik davranışları kazanarak,  bu bilgileri uygulamaya dönüştürebileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!

Liderlik Sanatı, Yetenek Yönetimi (Çalışanı Elde Tutma), Performans Değerlendirme ve Geribildirim Kültürü, Bütçelerle Yönetmek, Kriz Yönetimi, Risk Yönetimi, Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi, İK Planlaması ve Bütçesi, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Yönetici Geliştirme Eğitimi
Eskişehir şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz
Merhabalar; Nursan Kablo Donanımlarında iletişime geçiyorum 2020 yılına ait eğitim kataloğunuzu paylaşabilir miniz? Bütün eğitimleri içeriyor olması bizim için daha iyi olur . Eğitim seç adımında hepsini seçmedim. Rica etsem bütün eğitimlerin kataloğunu tarafımıza iletebilir misiniz? Teşekkürler.Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2020 Bir İnsan Gelişim Akademisi