ok
sık sorulan sorular;
Stratejik Planlama

Stratejik Planlama

Stratejik Planlama, işletmenin faaliyet alanı doğrultusunda örgüt yapısını, amaçlarını ve etkileşimlerini daha iyi anlayabilmek ve daha başarılı bir yönetim uygulaması gerçekleştirmek adına önemli bir eğitimdir.


Kimler Katılmalı?

- Yönetici Adayları

- Orta ve Üst Düzey Yöneticiler

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenler


Programın Amacı

Bir işletmede Stratejik Planlama uygulamaları ne kadar gelişmişse, örgütsel gelişim o kadar hızlanır ve istikrar devamlılık kazanır. Programın amacı, doğru yer ve doğru zamanda doğru uygulamaları yapabilmek adına katılımcılara Stratejik Planlama becerilerini kazandırmaktır.


Kariyerinize Katkısı

Stratejik Planlama eğitimi ile planlama süreçlerini daha etkin bir şekilde organize edebilecek ve doğru iş modelini kullanmaya yönelik davranışları kazanarak,  bu bilgileri uygulamaya dönüştürebileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!

İş Hukuku, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, Geleceğin İK Uygulamaları, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Planlama ve Zaman Yönetim, Etkili Sunum Becerileri, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Eğiticinin Eğitimi, Çatışma Yönetimi, Etkili Karar Alma, Motivasyon, Stres Yönetimi, Beden Dili ve Diksiyon, Yazışma Teknikleri, Sosyal Medya , Örgütsel İletişim
Bursa şubesi
Haftasonu
eskişehir şubenizdeki eğitimler hakkında da bilgi almak isterim teşekkürler şimdidenBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2018 Bir İnsan Gelişim Akademisi