ok
sık sorulan sorular;
Yazışma Teknikleri

Yazışma Teknikleri

İletişim temel bir yaşam becerisidir, doğduğumuz andan itibaren sözlerle, davranışlarla iletişim halinde oluyoruz. İş yaşamında ise yöneticilerin ve çalışanların kendilerini doğru ve etkin bir şekilde özellikle kurum içinde ve kurum dışında yazılı olarak  ifade edebilmeleri, çalıştıkları işletme veya kurumun imajını doğrudan etkilemektedir. Bu program; katılımcılara yazılı iletişimde etkinliğin sağlanmasına yardımcı olacak teknikleri içermektedir.


Kimler Katılmalı?

- Her kademede görev yapan çalışanlar

- Kişisel farkındalığını artırmak isteyenler


Programın Amacı

Bu eğitim ile katılımcılara; kurum içi ve kurum dışı yazılı iletişimin kuralları, kullanılacak lisan ve sözcüklerin doğru seçilmesi, etkin iletişim için gerekli olan kendini ifade etme ve sonuca ulaşma becerisi ile kişinin kendisinin ve hizmet verdiği kurumun imajını artıracak becerilerin kazandırılması hedeflenmektedir.


Kariyerinize Katkısı

Yazışma Teknikleri  eğitimi ile;  etkili bir yazılı iletişim için bilgi ve becerileri kazanarak kişisel farkındalığınızı artırabilecek, çalıştığınız kurum imajına olumlu katkı sağlayabileceksiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!

İş Hukuku, İş Değerleme ve Ücret Yönetimi, Geleceğin İK Uygulamaları, İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Planlama ve Zaman Yönetim, Etkili Sunum Becerileri, İletişim Becerileri, Problem Çözme Teknikleri, Eğiticinin Eğitimi, Çatışma Yönetimi, Etkili Karar Alma, Motivasyon, Stres Yönetimi, Beden Dili ve Diksiyon, Yazışma Teknikleri, Sosyal Medya , Örgütsel İletişim
Bursa şubesi
Haftasonu
eskişehir şubenizdeki eğitimler hakkında da bilgi almak isterim teşekkürler şimdidenBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2018 Bir İnsan Gelişim Akademisi